Garaże blaszane 6x5

Garaż blaszany 6x5 dopasowany do Twoich potrzeb

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą garaży blaszanych 6x5. Dajemy Ci możliwość dopasowania rozwiązania do Twoich oczekiwań. Każdy model blaszaka dostępny na naszej stronie możesz dopasować kolorystycznie do swoich wymagań. Dzięki możliwości personalizacji garaż blaszany 6x5 idealnie wpasuje się swoim wyglądem w przestrzeń i będzie stanowił doskonały dodatek do już istniejących elementów na Twojej posesji. Ponadto, możesz wybrać model z dodatkową wiatą znajdującą się za blaszakiem, bocznymi drzwiami wejściowymi lub oknem. Sprawdź, które rozwiązanie najlepiej Ci odpowiada.

Garaże blaszane 6x5 – trwała konstrukcja

Nasze garaże blaszane 6x5 są budowane z trwałych elementów wysokiej jakości. Użyta przez nas blacha zapewnia solidną ochronę dla przechowywanych we wnętrzu garażu przedmiotów i pojazdów. Konstrukcja wzmocniona jest profilami zamkniętymi, które gwarantują stabilność. Co więcej, dzięki pokryciu ich farbą podkładową, na długo pozostaną w dobrej kondycji i będą prezentowały się estetycznie. Na trwałość garażu ma również wpływ stosowane przez nas mocowanie, blacha przytwierdzona jest do konstrukcji nitami w tym samym kolorze.

Blaszak 6x5 na dwa stanowiska

Blaszak 6x5 to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli dwóch samochodów osobowych. Garaż o szerokości 6 m i wysokości 5 m to przestrzeń, która przeznaczona jest na dwa stanowiska. Natomiast wykorzystanie tego rozmiaru blaszaka sprawdzi się również w wielu innych przypadkach. Miejsce można zagospodarować na magazyn narzędzi i urządzeń ogrodowych, takich jak kosiarka lub przeznaczyć na przechowywanie przedmiotów, na które nie ma miejsca w mieszkaniu. Dzięki możliwości zamknięcia blaszaka na klucz, wyposażenie znajdujące się w środku będzie bezpieczne. Taka dodatkowa przestrzeń doskonale sprawdzi się również jako przydomowy warsztat, czy magazyn letniego wyposażenia ogrodu.

Garaż blaszak 6x5 – efektowny wygląd

Zdajemy sobie sprawę, że blaszak musi być wykonany z materiałów, które zapewnią bardzo dobry wygląd oraz możliwość korzystania z niego przez wiele lat. Dlatego nasze produkty oprócz swojej funkcjonalności wykonane są w estetyczny sposób i doskonale wpisują się w nowoczesny wygląd i standardy. Odpowiednie zestawienie ze sobą kolorów oraz blachy, która przypomina np. drewno, powoduje, że garaż blaszak 6x5 to nie tylko zwykły magazyn. Z powodzeniem będzie stanowił użyteczny i efektowny dodatek na każdej posesji. W razie problemów z wyborem chętnie służymy pomocą.

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu