Garaże blaszane 4x7

Garaż blaszany 4x7 – funkcjonalne rozwiązanie

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na przechowywanie lub szukasz miejsca, gdzie Twój samochód będzie bezpieczny? Garaż blaszany 4x7 to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w obu tych przypadkach. Ten rodzaj garażu ma 4 m, natomiast jego długość wynosi 6 m. Jest to optymalna wielkość, która pomieści samochód osobowy oraz wszystkie niezbędne przedmioty związane z jego eksploatacją, np. dodatkowy komplet opon. Taki blaszak sprawdzi się również jako magazyn na przechowywanie niezbędnych narzędzi zarówno ogrodowych, jak i tych niezbędnych do domowych napraw. Sprawdź naszą pełną ofertę garaży blaszanych.

Garaże blaszane 4x7 – solidne wykonanie

Wykonanie wolno stojącego blaszaka jest istotne pod wieloma względami, przede wszystkim bezpieczeństwa związanego z przechowywaniem oraz jego trwałości. Nasze garaże blaszane 4x7 wykonane są z wysokiej jakości blachy, która przymocowana jest do konstrukcji za pomocą nitów w tym samym kolorze. Dodatkowym autem jest wzmocnienie całego budynku profilami zamkniętymi, które zabezpieczone są farbą podkładową. Takie wykonanie przedkłada się na stabilność całej konstrukcji. Ważnym elementem jest również dach, który niezależnie od kształtu ma ochronę przed procesem skraplania. Filc antykondensacyjny chroni przechowywane przedmioty we wnętrzu garażu przed negatywnym wpływem wilgoci na ich stan i kondycję.

Blaszak 4x7 – dopasowany do Twoich potrzeb

Nasza rozbudowana oferta garaży blaszanych pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Co więcej, dajemy Ci możliwość modyfikacji i wpływu na wygląd końcowy blaszaka 4x7. Możesz wybrać dowolny, pasujący do Twoich oczekiwań kolor blachy dla danego modelu garażu. Przygotujemy dla Ciebie taki projekt, aby pasował do miejsca, w którym ma się znajdować i prezentował się zgodnie z Twoją wizją. Ponadto, możesz wybrać model, który posiada dodatkowe drzwi wejściowe, okno, a także zdecydować o konstrukcji dachu, czy ma być jedno, czy też dwuspadowy.

Garaż blaszak 4x7 – estetyczne wykonanie

Użycie wysokiej jakości materiałów do budowy blaszaka to kluczowa cecha. Natomiast garaż blaszak 4x7 to również rozwiązanie, które będzie prezentowało się z klasą na Twoje posesji. Odpowiedni dobór kolorystyczny elementów konstrukcji sprawia, że garaż wygląda estetycznie i będzie stanowił efektowne uzupełnienie otoczenia, w którym się znajdzie. Dlatego nasze produkty oprócz tego, że są maksymalnie funkcjonalne, to również prezentują się po prostu bardzo dobrze.

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu