Garaże blaszane 7x5

PROBLACH – garaż blaszany 7x5

PROBLACH – produkujemy garaże blaszane w szerokim przekroju modelowym i w różnych wymiarach – spośród których jednym z najpopularniejszych jest garaż blaszany 7x5 m. Wszystkie oferowane przez nas garaże blaszane zostały wykonane z dbałością o najdrobniejszy detal i przy wykorzystaniu wysokiej jakości blachy. Blacha została zabezpieczona przed korozją, jest więc odporna na działanie czynników atmosferycznych. Możliwość wyboru koloru blach sprawia, że garaż idealnie wkomponuje się w otoczenie. Zajmujemy się sprzedażą, transportem i montażem – obsługujemy klientów biznesowych i prywatnych na terenie południowej i środkowej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Blaszany garaż 7x5 m – garaż na dwa samochody

Garaże blaszane o wymiarach 7x5 m projektuje się zazwyczaj z myślą o dwóch stanowiskach garażowych – dlatego na froncie takiego garażu znajdziemy dwie bramy garażowe. Na 35 metrach kwadratowych wygodnie zaparkujemy dwa samochody, a w pozostałej przestrzeni możemy przechowywać akcesoria samochodowe, opony sezonowe, narzędzia czy nawet złożone meble ogrodowe. Taki garaż doskonale sprawdzi się również jako składzik ogrodowy czy mały magazyn.

PROBLACH – garaże blaszane 7x5 z oknami

Wszystkie garaże blaszane 7x5 m dostępne w ofercie naszej firmy można dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. Modyfikacje dostępnych modeli wykonujemy w ramach usługi dodatkowej – jedną z nich jest wykonanie w garażu dodatkowych otworów okiennych. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym – dołożymy wszelkich starań, aby wybrany model w pełni spełniał Państwa wymagania!

Garaż blaszak 7x5 z automatyczną bramą

Kolejną modyfikacją realizowaną w ramach usług dodatkowych jest montaż bramy automatycznej w garażu. Garaż blaszak 7x5 m to model, w którym to rozwiązanie sprawdza się doskonale, ponieważ brama automatyczna ma wystarczająco dużo miejsca, aby schować się po otwarciu. Specjalnie dla Państwa wybierzemy system otwierania bramy, który będzie najlepiej dopasowany do danego wariantu bramy.

Blaszany garaż – ekspresowy montaż

Blaszany garaż 7x5 m solidnie wykonany obiekt gospodarczy, dzięki któremu przystosujesz przestrzeń do własnych potrzeb. Sam montaż garażu przebiega szybko i sprawnie – obiekt dostarczany jest w dużych segmentach, które są składane przez naszych monterów. Po Państwa stronie leży jedynie przystosowanie podłoża pod wzniesienie garażu. Kotwiczenie garażu w ziemi jest usługą dodatkową – jeżeli zachodzi taka potrzeba, to prosimy o informację w momencie zakupu!

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu