Garaże blaszane 9x5

Garaż blaszany 9x5

Jako firma PROBLACH oferujemy garaże blaszane w szerokiej gamie wymiarowej – między innymi garaż blaszany o wymiarach 9x5 metrów. Taki garaż zajmuje powierzchnię aż 54 metrów kwadratowych. Tego rodzaju obiekt znajdzie zastosowanie zarówno jako przydomowy garaż, jak i garaż serwisu samochodowego. Garaże dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych – sprawdź warianty dostępne dla danego modelu. Możliwość wyboru koloru sprawia, że garaż idealnie wkomponuje się w otoczenie!

Blaszany garaż 9x5 m – na trzy samochody

Garaże blaszane o wymiarach 9x5 m zostały zaprojektowane z myślą o garażowaniu do trzech samochodów – dlatego więc we frontowej części budynku znajdziemy 3 bramy wjazdowe. Wśród dostępnych modeli znajdziesz garaże w wielu odsłonach. Szerokie możliwości w zakresie modyfikacji sprawiają, że obiekt będzie idealnie dostosowany do Państwa potrzeb. Współpracujemy z klientami biznesowymi i prywatnymi i realizujemy zamówienia na terenie środkowej i południowej Polski.

PROBLACH – garaże blaszane 9x5 z oknami

W ramach dodatkowej usługi oferujemy wykonanie otworów okiennych lub wentylacyjnych w garażu. Garaże blaszane 9x5 m mogą pełnić również funkcję składu, warsztatu lub pracowni. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów projektu. Kotwiczenie garażu jest kolejną dodatkową usługą świadczoną przez naszą firmę – w takiej sytuacji po stronie klienta leży jedynie przygotowanie podłoża pod konstrukcję. W tym miejscu warto wspomnieć, że jeżeli planujesz wykorzystać garaż jako warsztat samochodowy, to na etapie przygotowywania podłoża warto wykonać w nim kanał samochodowy.

Garaż blaszak z automatyczną bramą

Montaż bramy automatycznej w garażu to kolejna dodatkowa usługa oferowana przez naszą firmę. Zamówimy wszystkie potrzebne komponenty systemu automatycznego otwierania bram i zajmiemy się ich montażem. Możliwość otwierania bramy pilotem jest niewątpliwym udogodnieniem, które kochają wszyscy kierowcy.

Garaż blaszak 9x5 – błyskawiczny montaż

Dostosuj przestrzeń działki do własnych potrzeb w ekspresowym tempie! Budowa garażu segmentowego to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko przystosować daną przestrzeń pod magazyn, garaż czy warsztat. Garaż blaszak 9x5 dostarczany jest w gotowych elementach dlatego montaż przebiega szybko i sprawnie. Nasza obsługa dysponuje nowoczesnym sprzętem i posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i montowania garaży z gotowych segmentów – zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym.

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu