Garaże blaszane

Nasza firma oferuje nowoczesne garaże blaszane. Wystarczy, że złożysz u nas zamówienie i przygotujesz odpowiednio podłoże na swoim terenie, a funkcjonalna i bardzo estetyczna konstrukcja błyskawicznie się na nim pojawi. Koniecznie sprawdź podstawowe informacje dotyczące między innymi tego, czym jest garaż blaszany oraz dlaczego warto postawić na naszą firmę. 

Czym jest garaż blaszany?

Garaż blaszany to bardzo funkcjonalna konstrukcja, która może w sobie zmieścić zarówno warsztat, jak i samochód. Nierzadko stanowi on pewnego rodzaju zaplecze domu. To również lekki obiekt wykonany ze stali, który jest usadowiony bezpośrednio na gruncie. Nie jest jednak związany z nim w sposób trwały.

Blaszane garaże mają więc za zadanie przede wszystkim przechowywanie aut. Często jednak są również wykorzystywane jako miejsca do składowania narzędzi oraz przedmiotów, które rzadko wykorzystuje się w gospodarstwie domowym lub w firmie. Głównym celem tego rodzaju konstrukcji jest zapewnienie bezpieczeństwa dla schowanych przedmiotów. 

Garaże blaszane były dawniej kojarzone z prostymi bryłami, a także mało estetycznym wyglądem. To postrzeganie zmieniło się jednak diametralnie. Aktualnie decydując się na garaż blaszany, możesz wybrać co najmniej kilka wariantów konstrukcji, a także wykończenia oraz kolorów z palety RAL. Nasza oferta oraz zdjęcia dostępne na stronie internetowej wyraźnie wskazują, jak atrakcyjne wizualnie mogą być garaże blaszane.

Jakie zastosowanie mają garaże blaszane?

Blaszany garaż daje możliwość bezpiecznego oraz komfortowego przechowywania samochodu. Dzięki niemu nie musisz obawiać się ani negatywnego działania czynników atmosferycznych, ani też tego, że ktoś uszkodzi lub będzie próbował ukraść Twoje auto. Zastosowanie nowoczesnego garażu blaszanego jako schowka na narzędzia również jest bardzo częste. Zamówienie konstrukcji o odpowiednim metrażu pozwala bowiem wykorzystać ją w więcej niż jednym celu. Wybierając blaszak garaż o odpowiednich rozmiarach, śmiało możesz umieścić w nim także sprzęt ogrodniczy, rowery oraz motocykle. Jeżeli zajmujesz się majsterkowaniem i zdarza Ci się dokonywać samodzielnie napraw, także śmiało możesz to robić w konstrukcjach, które dla Ciebie postawimy. 

Jakie zalety ma garaż blaszak?

Garaż blaszak z naszej oferty przede wszystkim:

 • daje Ci maksymalne możliwości konfiguracji,
 • jest estetycznie wykonany,
 • cechuje się wytrzymałością,
 • zapewnia wysoki poziom ochrony przed wilgocią, a także promieniowaniem UV oraz ewentualnymi włamywaczami.

Jeżeli więc zamawiasz u nas garaż blaszany, możesz być spokojny o to, czy będzie on miał funkcjonalność zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Możliwość swobodnej konfiguracji na etapie projektowania jest tym, co wyróżnia naszą ofertę. Przekonaj się zresztą sam i sprawdź dostępny na naszej stronie internetowej konfigurator.

Wysoki poziom estetyki sprawia natomiast, że garaż blaszak będzie doskonale się prezentował. Z pewnością zrobi wrażenie na osobach, które mieszkają w najbliższym otoczeniu, a także na Twoich gościach. Różnorodność kolorów oraz wykończeń sprawia, że z łatwością dopasujesz konstrukcję do wyglądu otoczenia. Tak naprawdę do dyspozycji masz całą paletę RAL. 

Wysoki poziom wytrzymałości z kolei gwarantuje Ci, że garaż blaszany posłuży Ci przez wiele lat. Zamontowana przez nas konstrukcja jest bowiem bardzo odporna na działanie czynników, takich jak choćby: deszcz, śnieg oraz silny wiatr. Jednocześnie gwarantuje ona maksymalny poziom ochrony, co sprawia, że możesz być spokojny o swój dobytek. 

Na co zwrócić uwagę, kupując nowoczesne garaże blaszane?

Wybierając garaże blaszane, powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na: 

 • materiał wykonania,
 • wymiary konstrukcji,
 • rodzaj pokrycia,
 • a także dodatkowe możliwości konfiguracji.

Materiał wykonania to na przykład blacha drewnopodobna. Charakteryzuje się ona doskonałą estetyką, a także sporą wytrzymałością. Wielu naszych klientów wybiera także blachę w kolorze akrylowym.

Aspekty takie jak między innymi szerokość konstrukcji, jej długość, szerokość wjazdu, wysokość wjazdu, wysokość szczytu, a także wysokość ścian bocznych muszą być dopasowane do oczekiwanej przez Ciebie pojemności garażu, a także dostępnej przestrzeni. Możesz być pewien, że wybierając u nas garaż blaszany z montażem, odnajdziesz odpowiedni wariant produktu

Rodzaj pokrycia natomiast decyduje o poziomie ochrony górnej części konstrukcji. Wykorzystujemy do pokrywania dachów wysokiej jakości blachę w kolorach, które doskonale korespondują z otoczeniem oraz samą konstrukcją. Jednocześnie powinieneś zastanowić się, czy zależy Ci na dachu dwuspadowym, jednospadowym, czy też na płaskim lub wielospadowym.

Dach dwuspadowy składa się z dwóch płaszczyzn, które są nachylone w przeciwnych kierunkach. To jedna z najczęściej wybieranych opcji. Jednospadowy składa się z kolei z jednej płaszczyzny, która jest pochylona pod pewnym kątem. Jest on prosty w konstrukcji, co decyduje o nieco niższym koszcie inwestycji. Dach płaski charakteryzuje się minimalnym jedynie spadkiem dla odprowadzenia wody. Z kolei wielospadowy złożony jest z wielu spadów. Najczęściej decydują się na niego osoby, których garaż blaszany jest bardziej złożoną konstrukcją

Garaż blaszany z montażem — zalety tego rozwiązania

Garaże blaszane z montażem to rozwiązanie z kompleksową usługą. Jedyne, do czego zobowiązana jest osoba, która zamawia konstrukcję, to uprzednie przygotowanie terenu. Wszelkie niezbędne do montażu materiały, narzędzia oraz elementy konstrukcji dostarcza natomiast producent. Jednocześnie wysyła on na miejsce realizacji inwestycji swoich pracowników, którzy fachowo stawiają blaszane garaże na posesjach klientów. 

Do zdecydowanych zalet tego rozwiązania należy oszczędność Twojego czasu, a także brak konieczności zaznajomienia ze sztuką budowlaną. Drugim atutem garażów blaszanych z montażem, jest gwarancja fachowego wykonania usługi. Nasi pracownicy postawili już ogromną liczbę konstrukcji, a w związku z tym ich praca zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. Tak naprawdę jedyne, co musisz zrobić to złożenie zamówienia (z optymalną dla Ciebie konfiguracją), a także przygotowanie terenu. 

Garaż blaszak — krótki czas realizacji

Jako producent garaży blaszanych gwarantujemy bardzo krótki czas realizacji zamówień. W przeciwieństwie do tradycyjnych garaży murowanych garaże blaszane powstają w ciągu jednego dnia. Jednocześnie bądź pewien natychmiastowych odpowiedzi w przypadku, gdybyś miał jakiekolwiek pytania. Nasi pracownicy mają bowiem ogromne branżowe doświadczenie. 

Garaż blaszany z montażem — pełne możliwości personalizacji

Dajemy Ci możliwość zamówienia garażu blaszanego w dowolnej konfiguracji. W związku z tym konstrukcje, które stawiamy, mogą wyróżnić się na przykład idealnie dobranymi kolorami. Tak naprawdę do dyspozycji masz całą paletę RAL. Wielu naszych klientów decyduje się na odcienie zieleni, niebieskiego, brązu, a także szarości. To jednak zaledwie niewielka część wariantów kolorystycznych. Żadnym problemem nie jest również postawienie konstrukcji, która składa się z kilku barw. Tak, aby idealnie wkomponować ją w aranżację obecnego już otoczenia. 

Dla przykładu spora część zamawiających decyduje się na kolor bramy nawiązujący do koloru budynku, który stoi niedaleko. Podobnie również dach garażu blaszanego może korespondować z obecnymi w najbliższym otoczeniu budynkami. Nie może zatem dziwić popularność bram oraz dachów brązowych, szarych, a także ciemnoczerwonych. Twoje możliwości w przypadku naszej oferty są jednak znacznie szersze. 

Spokojnie dopasujesz również w naszym konfiguratorze dostępnym online lub w trakcie rozmowy z nami aspekty, takie jak między innymi:

 • długość konstrukcji,
 • szerokość,
 • podwyższenie garażu i wjazdu,
 • wysokość w szczycie,
 • wysokość ściany,
 • ilość bram,
 • wysokość bramy,
 • szerokość bramy,
 • szerokość wjazdu,
 • wysokość wjazdu.

Z pewnością istotna jest dla Ciebie także kwestia wentylacji. Na szczęście przygotowaliśmy rozwiązania systemów wentylacyjnych, które zapewniają optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz garażu, a także świeże powietrze. To szczególnie istotne w sytuacji, gdy zamierzasz wewnątrz konstrukcji przechowywać materiały, które są wrażliwe na wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne. Jeżeli chcesz ustalić z nami szczegóły zamówienia i zdecydować się na idealnie skonfigurowany pod Twoje potrzeby garaż blaszany, koniecznie skontaktuj się z nami.

Garaż blaszany — cena

Decydując się na garaże wykonane z blachy dostępne w naszej ofercie, możesz być pewien atrakcyjnej ceny. Jest ona nie tylko niższa niż w przypadku garaży murowanych, ale również niż w ofercie blaszaków naszej konkurencji. Prowadzimy bowiem w pełni uczciwą politykę cenową, więc możesz być spokojny o swój budżet. Pamiętaj także, że cena inwestycji zależy w dużym stopniu od rozmiarów konstrukcji oraz materiałów, które wykorzystamy do jej postawienia, a także ewentualnych dodatków. Za każdym razem jednak garaż blaszany, który stawiamy, jest dostosowany do oczekiwań oraz możliwości finansowych naszych klientów. 

Garaże blaszane — dlaczego nasza oferta? 

Dobrze zdecydować się na naszą ofertę ze względu na doskonałą jakość wykonania garaży blaszanych. Bez względu na to, na jaką konfigurację się zdecydujesz, możesz być pewien, że konstrukcja spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Ogromne znaczenie dla naszych klientów ma także atrakcyjny cennik. Dzięki niemu zakup garaży blaszanych wykonanych z najlepszych materiałów wcale nie musi być sporym wydatkiem. Docenisz nas także za maksymalne możliwości konfiguracji oraz bezproblemowy kontakt. W sytuacji zatem, gdy chcesz omówić z nami szczegóły dotyczące dostosowania konstrukcji do Twoich potrzeb, możesz liczyć na pełne wsparcie.

Osoby, które zamawiają u nas garaże, z pewnością docenią wieloletnie doświadczenie zatrudnionych ekspertów. Udzielamy fachowych wskazówek naszym klientom i doradzamy, które rozwiązania najlepiej sprawdzą się w konkretnych przypadkach. Nie czekaj zatem dłużej i dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu