Świadczymy kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Możesz liczyć na sprawną dostawę oraz montaż przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowe koszty dostawy - skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Szczegółowa kwota jest uzależniona głównie od lokalizacji, do której mamy zrealizować usługę dowozu.

W głównej mierze realizujemy zamówienia na modułowe obiekty blaszane o powtarzalnych wymiarach. To z kolei przekłada się na zapewnienie przystępnego czasu dostaw.

Po dostarczeniu konstrukcji pod wskazany adres nasi fachowcy przystępują do montażu wybranego garażu. Odbywa się to bez dodatkowych opłat przez wykwalifikowaną kadrę doświadczonych fachowców. Należy przy tym zaznaczyć, że po wykonaniu usługi montażu konieczne jest przytwierdzenie garażu do podłoża. Przebiega to już we własnym zakresie po stronie klienta, chyba że zostało to ustalone inaczej - wówczas nasi specjaliści zajmą się kotwiczeniem obiektu do podłoża.

Dla zmaksymalizowania Twojej wygody zapewniamy dwie możliwości dotyczące płatności:

  • gotówką podczas montażu,
  • przelewem w ramach przedpłaty przed wykonaniem usługi.

Oferujemy takie kanały płatności za zamówione garaże:

Jak długo zajmuje montaż?

Jest to uzależnione od wielkości obiektu. Dla zwizualizowania - garaż o powierzchni 3x5 m montujemy w niespełna godzinę.

Zapraszamy serdecznie do zakupów w Problach,
nasi pracownicy pozostają do dyspozycji w razie pytań.

Pozdrawiamy,
zespół Problach