Garaże blaszane 7x6

PROBLACH – garaż blaszany 7x6

Jako PROBLACH produkujemy garaże blaszane w szerokiej gamie modelowej i wymiarowej, przy czym jednym z najpopularniejszych wymiarów jest garaż blaszany 7x6 m. Tego rozmiaru obiekt możemy wykorzystać zarówno jako garaż, jak i jako mały warsztat czy magazyn. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo garaże z dachem jedno lub dwuspadowym. Każdy z nich został wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal i wysokiej jakości blachy zabezpieczonej przed korozją. Kolor blachy możemy dostosować do własnych potrzeb, dlatego polecamy sprawdzić możliwości zmiany koloru dla wybranego modelu. Cechuje nas profesjonalizm i terminowość – współpracujemy z klientami prywatnymi i biznesowymi i realizujemy montaże na terenie środkowej i południowej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Blaszany garaż 7x6 m – garaż na dwa samochody

Garaże blaszane o wymiarach 7x6 m to obiekty zaprojektowane z mylą o dwóch stanowiskach garażowych. We frontowej części takiego garażu znajdziemy zazwyczaj dwie bramy garażowe. Wewnątrz takiego garażu mamy do zagospodarowania aż 42 metry kwadratowe przestrzeni – po zaparkowaniu dwóch samochodów z pewnością pozostanie nam jeszcze miejsce na przechowywanie akcesoriów samochodowych, narzędzia, opony sezonowe czy inne przedmioty.

PROBLACH – garaże blaszane 7x6 z oknami

W ramach dodatkowej usługi wykonamy dla Państwa otwory okienne w wybranym modelu. W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym. Nasi konsultanci są otwarci na państwa pomysły. Garaże blaszane 7x6 to obiekty, które chętnie dopasujemy do państwa potrzeb – wykonanie wspomnianych otworów okiennych, to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług dodatkowych!

Garaż blaszak 7x6 z automatyczną bramą

Kolejną usługa dodatkową oferowaną przez naszą firmę jest instalacja bramy automatycznej w garażu. Na życzenie klienta zamówimy systemy automatyczne i zamontujemy je w bramie. Garaż blaszak 7x6 to model, w którym brama automatyczna sprawuje się doskonale – wymiary obiektu są optymalne dla zastosowania tego rozwiązania!

Blaszany garaż – szybki montaż

Blaszany garaż to obiekt dzięki, któremu szybko dostosujesz dana przestrzeń do własnych potrzeb! Montaż takiego garażu realizowany jest w ekspresowym tempie i z dbałością o detale. Nasi monterzy dysponują bogatym doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem a sam garaż dostarczany jest w gotowych segmentach. Zakup garażu blaszanego to idealne rozwiązanie dla osób marzących o ekspresowym wzniesieniu garażu, warsztatu lub małego magazynu.

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu