Garaże blaszane 12x5

PROBLACH – garaż blaszany 12x5

Nasza firma wykonuje garaże blaszane w wielu wariantach modelach i wariantach wymiarowych – jednym z najbardziej popularnych jest garaż blaszany 12x5 m. Tak duży obiekt zajmuje powierzchnię 72 metrów kwadratowych. Obiekt znajdzie zastosowanie zarówno jako przydomowy garaż, jak i magazyn, pracownia czy warsztat samochodowy. Oferujemy możliwość zmiany koloru blachy w wybranym modelu, co stwarza szerokie możliwości w zakresie dopasowania garażu do otaczającej go infrastruktury. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, lecz również montażem. Obsługujemy klientów biznesowych i prywatnych na terenie środkowej i południowej Polski.

Blaszany garaż 12x5 m – garaż na trzy samochody

Garaże blaszane o wymiarach 12x5 m projektuje się zazwyczaj z myślą o zlokalizowaniu w nich dwóch do czterech stanowisk garażowych. Najczęściej, we frontowej części takiego garażu znajdziemy dwie do trzech bram wjazdowych. Pozostała część przestrzeni może zostać przeznaczona na składzik lub stanowiska pracy. Możliwości zagospodarowania wnętrza takiego garażu są na prawdę szerokie – ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby obiekt był dopasowany do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli żaden z dostępnych modeli nie spełnia Państwa oczekiwań.

PROBLACH – garaże blaszane 12x5 z oknami

W oferowanych garażach możemy wykonać otwory okienne lub wentylacyjne na zamówienie klienta. Chętnie wraz z Państwem ustalimy szczegóły projektu. Wykonanie otworów wentylacyjnych i okiennych jest niezbędne, jeżeli na przykład zależy nam na wykorzystaniu garażu jako hali warsztatowej. Jeżeli mowa wykorzystaniu takiego obiektu na potrzeby warsztatu samochodowego, to przy przygotowywaniu podłoża pod warsztat warto rozważyć budowę kanału. Przygotowanie podłoża leży po stronie klienta – po naszej może leżeć kotwiczenie warsztatu, które jest dodatkowo płatną usługą.

Garaż blaszak 12x5 z automatyczną bramą

Istnieje również możliwość montażu systemów automatycznego otwierania bram garażowych w ramach dodatkowej usługi. Automatycznie otwierana brama garażowa jest niewątpliwym udogodnieniem, dzięki któremu, aby wjechać do garażu nie musimy wysiadać z samochodu. W niektórych dostępnych modelach rozwiązanie to jest standardem – dlatego w pierwszej kolejności polecamy sprawdzić to w opisie produktu.

Garaż blaszak 12x5 z wiatą

Jednym z najpopularniejszych modeli na naszej stronie jest Garaż blaszak 12x5 Spad w przód + WIATA. Unikalna architektura obiektu została szybko doceniona przez naszych klientów – w garażu znajdziemy dwa stanowiska garażowe dla pojazdów oraz wiatę, która od jednej strony odgrodzona jest balustradą. Obiekt wyposażony jest w automatyczne bramy wjazdowe, okna oraz drzwi wejściowe – jego układ stwarza szerokie możliwości w zakresie wykorzystania.

Zadzwoń: 600 656 797, 500 600 596 lub napisz wiadomość: biuro@garaze-blaszane.eu